Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit
May 16
00:06 2016

Nora Istrefi sot ka festuar datëlindjen e  vajzës së saj. Nora dhe Roberti kanë organizuar një festë madhështore për vogëlushen e tyre, Renee, e cila ka mbushur 1 vjeç. Në këtë festë ka patur shumë të ftuar, familjarë dhe miq të ciftit.

Por dicka duket se e ka mërzitur Norën. Motra e saj e madhe, Nita nuk ka patur mundësi të vijë pranë familjes për të festuar datëlindjen e mbesës së saj.  Nora dhe Era kanë postuar në rrjetet sociale foto dhe video të festës të princeshës së tyre. Këto foto dhe video janë shoqëruar me komente dhe urime nga fansat e tyre.

 

Urime ditlindjen plincesa jeme ? #1 @_noraistrefi_ @_robertberisha_78

A video posted by Era Istrefi (@strefie) on

Etiketimet
Shperndaje