Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Renato Mekolli zbulon “sekretin”…

Renato Mekolli zbulon “sekretin”…
November 05
16:30 2016

“Masterchef”-i i njohur Renato Mekolli zbulon “sekretin” e radhës. Shefi i gatimit do të publikojë së shpejti librin e tij të parë dhe për Blitz.al ka treguar edhe kopertinën e tij.

Librin e tij do ta gjeni në panairin e fundvitit që do të çelet më 9 nëntor në Tiranë. Ai është botuar nga shtëpia botuese “Dudaj” dhe në të do të gjeni receta speciale dhe mbi të gjitha të thjeshta gatimi.

Por libri nuk do të jetë e vetmja sfidë e Mekollit, pasi ai do të hapë së shpejti në Tiranë edhe restorantin e tij të parë./Blitz.al

Shperndaje