Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Reçipeta! Dhurata e pazakontë që këngëtari i njohur mori në skenë

Reçipeta! Dhurata e pazakontë që këngëtari i njohur mori në skenë
September 17
15:30 2017

 

Le ta pranojmë që të gjithëve na ka kapur entuziazmi teksa kemi ndjekur një koncert të ndonjë artisti që na ka mahnitur me performancat e kemi filluar t’i hedhim para apo gjëra të kësaj natyre.

Por a mund t’i hidhen para një këngëtari seksi si Maluma (boy)?!

Një prej vajzave që gjendej në audiencë teksa këngëtari latin performonte në një koncert në Spanjë, në kuadër të turneut të tij ndërkombëtar, i ka hedhur reçipetat e saj. Këngëtari i ka marrë e më pas ka shkrepur edhe një foto, të cilën e ka postuar më pas në Instagram.

Nuk e dimë nëse vajza i ka marrë mbrapsht të brendshmet e veta, por jemi të sigurt që ka fituar një takim në prapaskenë me Malumën.

Pra, dikush doli i fituar nga gjithë kjo histori! /Blitz.al/

 

Komento
Shperndaje