Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Reagon Sonila Meço: “Muaji tetor, muaj i terstë për median!”

Reagon Sonila Meço: “Muaji tetor, muaj i terstë për median!”
October 10
16:26 2016

Në rrjete sociale dhe portale të shkruara është folur shumë këto ditë lidhur me një emision të titulluar “Publicus”, që e nisi rrugëtimin në Vizion Plus dhe u mbyll si program televiziv e nuk transmetua më puntata e dytë e tij.

Ka pasur shumë aludime lidhur me mbylljen e programit, por një reagim ka ardhur edhe nga Sonila Meço, e cila shkruan se ka pasur të njëjtin “fat” si emisionet e televizionit Agon Channel, ku ajo punonte.

Gazetarja Meço ka shkruar një status në Facebook që vijon si më poshtë:

sonila-meco

/Blitz.al/

 

Shperndaje