Blitz

 Breaking News

Reagon Jennifer Aniston për ndarjen Jolie-Pitt: “Kjo është karma!”

Reagon Jennifer Aniston për ndarjen Jolie-Pitt: “Kjo është karma!”
September 21
09:36 2016

Është ndjekur me mjaft kuriozitet nga njerëzit ndarja e befasishme e çiftit Angelina Jolie dhe Brad Pitt, por më tepër se kjo është pritur me padurim një reagim nga ish-bashkëshortja e Brad Pitt, Jennifet Aniston.

Burime pranë “US Weekly” tregojnë se Aniston ka thënë se ndarja e tyre është karma (që do të thotë se Pitt u nda nga Aniston për Angelina Jolie dhe sigurisht do të vinte momenti që ata të dy të ndaheshin për një femër tjetër).

Rikujtojmë se Jennifer Aniston dhe Brad Pitt u martuan në vitin 2000 dhe pas 5 vitesh u ndanë sepse shkak u bë një afeksion i veçantë që Brad po ndjente për Angelinën me të cilën u takua gjatë xhirimit të një filmi. /Blitz.al/

 

Share