Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Reagimi i personazheve të famshëm për debatin politik

September 27
11:24 2016

Chelesea Handler

Picture 1 of 10

Ju e dini çfarë paguajmë për aeroportet? Taksa federale. #debat

Mbrëmjen e së hënës, të gjithë njerëzit kanë ndjekur debatin e parë të zgjedhjeve të përgjithshme. Donald Trump dhe Hillary Clinton kanë dalë në skenë përballë njëri- tjetrit.

Shikuesit kanë shprehur reagimet e tyre në rrjetet sociale për atë çfarë kanë thënë kandidatët, madje me këto reagime janë bashkuar edhe disa të famshëm. Shfletoni galerinë për të parë disa prej reagimeve të personazheve të famshëm./Blitz.al/

Komento
Shperndaje