Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Reagimi i Adeles teksa harron tekstin është i adhurueshëm

May 26
12:10 2016

Askush nuk është perfekt, as Adele. Këngëtarja e hitit “Hello” ishte duke kënduar një ndër këngët e saj të preferuara gjatë turit që po zhvillon, kur i ndodhi diçka e papritur.

Teksa po këndonte “Million Years Ago”, ajo harroi vazhdimin e tekstit të këngës. Me plot humor, ajo tha: “Shit, shit, shit. Should I sing the right words? Sorry”.

Ky gabim njerëzor u prit me të qeshura nga fansat e saj, të cilët nisën ta brohorisnin atë.

Etiketimet
Shperndaje