Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Reagimet e personazheve të famshëm për shuarjen e Prince

Reagimet e personazheve të famshëm për shuarjen e Prince
April 25
14:51 2016

Arti i legjendarit Prince ka pasur një impakt aq të madh, sa ka bërë për vete jo vetëm njerëz të thjeshtë, por edhe personazhe të njohur.

Dhe largimi i tij nga jeta i ka tronditur të gjithë, pa përjashtim.

Disa kanë përdorur Instagram-in, disa kanë përdorur Facebook-un dhe disa të tjerë Twitter-in, për të ndarë dhimbjen e tyre mbi shuarjen e Prince.

Ne po ju tregojmë disa nga reagimet e personazheve të famshëm në rrjetet sociale pas vdekjes së Prince:

Etiketimet
Shperndaje