Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Rastin e vetëm kur Fatma është xheloze për Alfion na e ka treguar vetëm në një foto

Rastin e vetëm kur Fatma është xheloze për Alfion na e ka treguar vetëm në një foto
May 25
19:17 2019

Ato janë një ndër çiftet më të preferuar në shoëbizin shqiptar. Fatma Methasani dhe Alfio Rotani që pas bërjes publike të lidhjes nuk kanë hezituar të ndajnë me ndjekësit e tyre  momente nga përditshmëria.

Sigurisht që çdo çift ka edhe xhelozitë e tij edhe pse asnjë nuk i bën ato publike duke qenë se flasim për diçka mjaft personale midis njëri-tjetrit. Por Fatma duket se nuk ka duruar këtë herë duke postuar një foto të Alfios i cili i ka hedhur një shikim roamntik motorrrit të tij  dhe duke treguar se ai është rasti i vetëm kur ajo bëhet xheloze.

Nuk dimë sa ta besojmë këtë të fundit por gjithsesi nëqoftëse është e vërtetë Fatma e ka punën pisk.

Komento
Shperndaje