Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Rama publikon videon e fëmijëve në Kryeministri, edhe Zaho pjesë e tyre

Rama publikon videon e fëmijëve në Kryeministri, edhe Zaho pjesë e tyre
December 31
11:10 2018

Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur një video plot me fëmijë për të nisur ditën e fundit të këtij viti.

Ai ka përshëndetur me disa pamje të festës së organizuar në Kryeministri të fëmijëve dhe prindërve të familjeve në nevojë por dhe të fëmijëve e prindërve të stafit të Kryeministrisë. Mes fëmijëve dallohet dhe Zaho djali i Rames , i cili  nuk i ndahet vizatimeve.

“MIRËMËNGJES 😃

dhe me këto momente të gëzuara mes fëmijësh e prindërish prej familjesh në nevojë, së bashku me fëmijët e prindërit e skuadrës së kryeministrisë, ju uroj të gjithëve ta kaloni sa më gëzuar sonte në familjet tuaja, ndërrimin e viteve🤗”, shkruan Rama.

Komento
Shperndaje