Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Puthja e parë e Kastro Zizos ishte në moshën…

Puthja e parë e Kastro Zizos ishte në moshën…
November 19
21:02 2016

Në emisionin “Thumb”, që transmetohet në Top Channel, çdo të shtunë në orën 20.05, ishte i ftuar moderatori dhe kantautori i njohur, Kastro Zizo, i cili u është përgjigjur pyetjeve të “Alfabetit”.

Ndër të gjitha përgjigjet që Kastro dha, ajo që na bëri përshtypje ishte se kur e kishte dhënë puthjen e parë. Nëse shumica nga ne e kanë dhënë në adoleshencë, moderatori i “Rrokum Night” e ka dhënë në moshën 8-9 vjeçe.

Pra, kuptuam se Kastro paska qenë “mistrec” që kur ishte i vogël! Pa shiko, pa shiko!/Blitz.al/

Komento
Shperndaje