Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Pushimet e Sinanit dhe Andrrës

Pushimet e Sinanit dhe Andrrës
November 05
15:06 2016

Ata të dy janë padyshim një nga çiftet më të njohur dhe më të dashur për publikun. Ardhja në jetë e djalit të vogël, Ansit, e ka bërë më të plotë familjen e tyre. Pra, po flasim për Sinan Hoxhën dhe Andrra Destanin.

Si rrallë herë, e gjithë familja, Andrra, Sinani dhe Ansi, kanë pozuar të gjithë bashkë si familje në rrugët e një qyteti europian. Këtë e kemi parë nga një foto e postuar pak minuta më parë nga Andrra në Instagram, ku Ansi është në krahët e të atit.

Panoramë  mjaft e bukur e familjes Destani – Hoxha. /Blitz.al/

 

sssssssssssss

Komento
Shperndaje