Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Publikohet videoja e Elita Rudit duke kërcyer në mënyrë sensuale në “backstage”

Publikohet videoja e Elita Rudit duke kërcyer në mënyrë sensuale në “backstage”
October 28
17:09 2016

Moderatorja shumë simpatike, Elita Rudi, gjatë kësaj kohe është përfolur shumë për një marrëdhënie dashurie me reperin Gjiko, ku madje u kuptua nëpërmjet postimeve të të dyve në rrjete sociale se ata kanë bërë një arratisje romantike në Turqi.

Por duke hequr pak mendjen nga kjo histori paksa misterioze dashurie e Elitës, një video amatore, pa dijeninë e saj, është publikuar vetëm pak minuta më parë në Facebook nga portali “ABC”.

Duket se gjatë kohës së pushimit nga xhirimet e një emisioni, Elita ka bërë disa lëvizje sensuale duke kërcyer nën ritmet e muzikës. Format trupore të saj janë për t’u pasur zili, por edhe elasticiteti në kërcim, siç duket, nuk i mungon… /Blitz.al/

Komento
Shperndaje