Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Publikohet fotografia e Adelina Ismailit shtatzënë, shfaqet më e bukur se kurrë…

Publikohet fotografia e Adelina Ismailit shtatzënë, shfaqet më e bukur se kurrë…
November 06
13:35 2016

Lajmi se këngëtarja aq e dashur për publikun Adelina Ismaili është në pritje të ëmbël i ka gëzuar pa masë fansat dhe të gjithë ndjekësit e saj. Edhe pse Adelina ka kohë që nuk është shfaqur me një projekt muzikor, trashëgimia e saj muzikore mbetet ende prezente edhe sot, ndaj dhe vëmendja ndaj këngëtares është gjithnjë e lartë.

adelina

Për emisionin “Express Rozë”, Adelina ka dërguar një fotografi ekskluzive ku shfaq barkun e rrumbullakosur. Duhet të themi se pritja e ëmbël e ka zbukuruar këngëtaren, e cila shfaqet në formë dhe me një lumturi që i lexohet në portret. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje