Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Psikologia e njohur, Jorida Rustemi, nënë për herë të dytë

Psikologia e njohur, Jorida Rustemi, nënë për herë të dytë
August 12
12:48 2016

Psikologia e njohur, Jorida Rustemi, ka bërë të ditur mëngjesin e sotëm një lajm tepër të bukur lidhur me familjen e saj.

Një anëtar i ri i është shtuar familjes së saj dhe këtë e ka thënë në rrjetin social, Facebook. “Me më të njomin anëtar të familjes”,-  shkruan Rustemi në foton, ku shfaqet dora e të voglit dhe dora e mami Joridës.

Mesa kuptojmë nga postimi, psikologia ka sjellë në jetë fëmijën e saj të dytë në spitalin grek “Mitera” dhe gëzojnë shëndet të plotë.

Nuk na mbetet gjë tjetër veçse t’i urojmë “Jetë të gjatë!”

 

 

Komento
Shperndaje