Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Pse të gjithë po shkojnë drejt “Altar”?

Pse të gjithë po shkojnë drejt  “Altar”?
April 30
16:45 2016

Valdrin Sahiti ka sjellë koleksionet e fustaneve të tij me firmën e Elvana Gjatës në Tiranë. Për çdo vajzë të apasionuar pas fushës të modës, “Altar” është vendi i duhur  për të bërë zgjedhjet më të mira të fustaneve të nusërisë apo fustaneve të mbrëmjeve. Përveç fustaneve që ndodhen në dyqan, risi tjetër është se vajzat mund të bëjnë me porosi fustanin që dëshirojnë.

Sapo është hapur  dhe ka pasur një fluks të madh njerëzish. Njerëz të thjeshtë, por edhe personazhe publike, kanë shkuar drejt “Altar” për të parë veshjet e stiluara nga vetë Valdrin Sahiti.  Njerëz të njohur apo jo kanë qenë kuriozë për të parë koleksionet e reja me çmime të mira dhe brenda mundësive të çdo vajze që ëndërron të vishet tek “Altar”.  Më shumë detaje do të gjeni në intervistën e mëposhtme.