Blitz

 Breaking News

Pse të gjithë po ‘cmenden’ nga modelja?

Pse të gjithë po ‘cmenden’ nga modelja?
March 15
17:32 2016

Janë disa ligje që nuk kanë nevojë të shkruhen për tu zbatuar. I tillë është edhe ‘ligji’ i komenteve: Cdo foto e një personazhi të famshëm ka një reagim pozitiv dhe një negativ.
E tillë është edhe rasti i modeles Shanina Shaik, e cila po ‘shkakton trazira’ në Instagram me një seri fotosh me kostum banjoje.
Teksa modelja e Victoria Secret tregon linjat dhe format e saj, fansat kanë vënë re dicka të pakazontë në trupin e saj.
Disa nga komentuesit e kanë quajtur formën në këmbën e saj ‘vrima trekëndëshe’, kurse disa e kanë quajtur ‘tas’ për të ngrënë ushqim.
Nëse jeni të binduar për të c’ka shihni apo edhe jëni konfuzë, një gjë është e sigurt për fotografinë; Një femër që duket se pëlqen cdo pjesë të trupit të saj – trekëndëshin dhe të gjitha. Kjo është dicka e bukur.

Invalid Displayed Gallery

Share