Blitz

 Breaking News

Pse nuk ka një mashkull në jetën e Hygerta Sakos? Gazetarja rrëfen: Më mirë vetëm se sa e keqshoqëruar!

Pse nuk ka një mashkull në jetën e Hygerta Sakos? Gazetarja rrëfen: Më mirë vetëm se sa e keqshoqëruar!
November 25
20:06 2017

E ftuar pak kohë më parë në emisionin e pasdites në Tv Klan, “Rudina”, moderatorja e njohur sportive Hygerta Sako tregoi se ndihej shumë e lumtur vetëm dhe me ish-bashkëshortin e saj ruante marrëdhënie të mira.

Këtë javë, ajo ishte e ftuar në emisionin Thumb të Aulonës dhe Fatmës e sigurisht, nuk mund të lihej pa u pyetur nëse është në një romancë të re apo jo.

Ama, përgjigja e Hygertës na ka stepur!

Ja si shprehet ajo: “Jo nuk jam gati për një lidhje të re. Sepse më mirë vetëm sesa e keqshoqëruar!”.

Intervistë e plotë të Hygerta Sakos e gjeni mëposhtë. /Blitz.al/

Share