Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Pse Dakota Johnson ka fshirë fotot nga Instagrami?

Pse Dakota Johnson ka fshirë fotot nga Instagrami?
September 09
13:50 2016

Diçka ka ndodhur në Instagram-in e Dakota Johnson…

Ajo ka fshirë çdo foto dhe ka lënë vetëm një, të cilën e ka bërë para 13 muajsh.

Mendohet se Dakota ka fshirë fotot për shkak të disa komenteve të vrazhda, por kjo nuk është vërtetuar akoma. Shumë media kanë aluduar se fshirja e fotove është thjesht një strategji.

Johnson ka lënë vetëm foton që ndodhet në kopertinën e një reviste. Brenda kësaj reviste  është një intervistë ku aktorja ka folur për një film që do të dalë së shpejti. Domethënë kjo foto është lënë me një qëllim./Blitz.al/

dakota

 

Shperndaje