Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Pse Anne Hathaway urrehet në Hollywood?

September 10
21:49 2016

Ajo ishte "fëmija i keq" në teatër

Picture 1 of 7

Anne ka qënë një fëmijë i bezdisshëm dhe e pafytyrë në shkollë të mesme. E njëjta gjë është thënë edhe në teatër. Anne njihej si një fëmijë i keq gjithë jetën e saj dhe akti i preferuar ishte përulësia e ekzagjeruar. Sipas Sarah Nicole Pricket, aktorja nuk kishte lidhje me vajzat e vogla “princesha” të teatrit.

Gjatë disa vitesh njerëzit kanë urrejtje të madhe për Anne Hathaway, madje e quanin atë “Hathahate”(Hathaurrejtja). Si ka mundësi që Anne është kthyer në aktoren më të urryer në Hollywood?

Njerëzit kanë dhënë shpjegimet e tyre për këtë çështje, shfletoni galerinë për të parë se çfarë kanë thënë ata./Blitz.al/

 

Komento
Shperndaje