Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Prova se Orlando Bloom dhe Katy Perry janë përsëri bashkë

May 18
09:26 2016

Kohët e fundit u përhap lajmi se Orlando Bloom kishte tradhëtuar Katy Perry-n në një club nate me Selena Gomez. Kjo, pasi TMZ nxorri disa foto ku Bloom dhe Gomez shfaqeshin shumë pranë njeri tjetrit duke u puthur dhe përqafuar.
Askush nuk dha ndonjë deklaratë lidhur me këtë, por mesa duket cifti në fjalë, Bloom dhe Perry, kanë vendosur të flasin me “vepra”.
Ditën e sotme ata janë parë në një jaht luksoz në Kanë, ku ata po qëndrojnë për të shijuar festivalin ndërkombtar të filmit. Ata janë parë pranë njëri tjetrit, duke na vërtetuar kështu se, gjërat mes tyre janë në rregull.

Edhe kjo na u desh: një Beyonce e Jay Z i dytë…

Etiketimet
Shperndaje