Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Projekti i ri ku do ta shikoni Viola Spiron

April 25
22:55 2016

Është folur gjatë në media për projektet si dhe jetën private të moderatores Viola Spiro.

Bukuroshja, që pas përfundimit të “Dance with me”, nuk ka qenë e angazhuar në ndonjë projekt televiziv, por mesa duket diçka e re po vjen. Viola ka hedhur disa video në Snapchat, ku duket se është duke bërë xhirime. Lind pyetja: Si do të shfaqet ajo këtë herë?

Blitz.al ka mësuar se  bëhet fjalë për një reklamë, në të cilën do të jetë protagoniste biondja seksi, megjithatë nuk dihet ende konkretisht se për cilën firmë do të jetë imazh. Ndoshta Viola ka vendosur ta mbajë surprizë për fansat e saj këtë projekt të ri deri në momentin e publikimit të tij.

Etiketimet
Shperndaje