Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Producenti kërcënon Mila Kunis: Nëse nuk pozon nudo do të ngelesh pa punë…

Producenti kërcënon Mila Kunis: Nëse nuk pozon nudo do të ngelesh pa punë…
November 03
21:02 2016

Aktorja Mila Kunis duket se ka marrë një kërcënim tejet serioz. Protagonistja e “Bad Moms” është kërcënuar nga producenti i saj se nëse nuk pranonte të pozonte nudo për një revistë karriera e saj do të merrte fund.

“Pozo nudo ose nuk do të punosh më kurrë”,- kanë qenë këto fjalët që ai i ka thënë aktores simpatike, raporton “Daily Star”.

Fatmirësisht kjo gjë nuk ka ndodhur pasi aktorja e ka bërë të madh këtë debat, duke e publikuar lajmin në website-in e njohur “A Plus”, themeluesi i të cilit është bashkëshorti i saj, Ashton Kutcher.

Shperndaje