Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Problemet për Mozzik nuk paskan fund. Ja çfarë i ndodhi pas largimit nga “On Records”

Problemet për Mozzik nuk paskan fund. Ja çfarë i ndodhi pas largimit nga “On Records”
January 12
11:49 2018

Pak ditë më parë Mozzik dhe Getinjo janë larguar nga labeli i tyre “On records” dhe kjo histori u përfol shumë. Por duket se nuk ka mbaruar këtu.

Mbrëmjen e djeshme nëpërmjet një postimi në Instagram reperi ka treguar se i kanë hack-uar Instagram-in.

“Prej gjumit u çova mora vesh që ma paskan hack s’po e di kush! M’falni të dashur njerëz nëse keni marrë sms ose diçka tjetër…”- ka shkruajtur reperi.

Mesa duket problemet e Mozzik sapo kanë filluar, gjithësesi shpresojmë të mbetet me kaq!/Blitz.al/

Komento
Shperndaje