Blitz

 Breaking News

Probleme sërish për Chris Brown: Gruaja u përdhunua brenda shtëpisë së tij!

May 10
20:06 2018

Telashet duket se nuk paskan të sosur për këngëtarin dhe reperin e njohur, Chris Brown.

Pasi hodhi pas krahëve historinë me Rihanna-n, Chris përballet me një tjetër çështje po aq të rëndë.

Gloria Allred, një avokate e profilizuar për të drejtat e grave, ka hedhur në gjyq Broën-in duke përfaqësuar një vajzë të panjohur, e cila deklaron se është përdhunuar nga miku i ngushtë i këngëtarit.

Sipas vajzës në fjalë, në shkurt të 2017-ës, ajo u përdhua nga Lowell Girssom Jr. në shtëpinë e Chris dhe një grua tjetër e kishte detyruar me forcë të futej në dhomën ku ndodhi akti.

“Kjo është një nga rastet më të tmerrshme që kam pasur ndonjëherë në duar”, – është shprehur znj. Allred.

Akuzuesja kërkon nga Broën plot 17 milion $. /Blitz.al/

Share