Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Privatësia mbi gjithçka! Pak para lindjes Meghan Markle merr një vendim të rëndësishëm!

Privatësia mbi gjithçka! Pak para lindjes Meghan Markle merr një vendim të rëndësishëm!
March 14
19:45 2019

Dukesha e Sussex Meghan Markle është në ditët e fundit të shtatzënisë dhe është future zyrtarisht në muajin e 9-të. Tashmë ajo ka marrë një vendim shumë të rëndësishëm, siç është ai i largimit nga vëmendja e publikut.

Ajo ka përfunduar të gjitha takimet, vizitat zyrtare dhe ka zgjedhur të qëndrojë larg mediave. Thuhet se Meghan do të lind në muajin Prill, kështu që ajo ka vendosur që muajin e fundit të shtatzënisë ta shijojë vetëm pa lajme apo thashetheme!

Meghan ka qenë e fokusuar në ruajtjen e privatësisë dhe rikujtojmë se në fillimet e shtatënisë është përpjekur ta fshehë më së miri. Gjithashtu ajo nuk ka zbuluar ende gjininë e bebit edhe pse aludohet që të jetë në pritje të një djali./Blitz.al/

 

 

Komento
Shperndaje