Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Premtimi i parë i djalit të Vesa Lumës dhe Big Bastës

Premtimi i parë i djalit të Vesa Lumës dhe Big Bastës
November 22
15:48 2016

Big Basta dhe Vesa Luma u bekuan këtë vit me fëmijën e tyre të parë, Lianin, i cili duket se ka trashëguar talentin e artit dhe televizionit nga dy prindërit e tij artistë.

Në një postim në Instagram, Big Basta ka treguar një video të Lianit të vogël në një intervistë në radio, ku shihet të lëvizë krahët dhe trupin pasi moderatorja i bën pyetje me shaka.

“Gjatë një interviste në radio, Lian u shpreh se do të vazhdojë sërish të bëjë këngë të bukura”, – shkruan kantautori. Më pas ai e ka mbyllur postimin me të qeshur.

Shpresojmë që Liani t’i mbajë premtimet kur të rritet… /Blitz.al/

Gjate nje interviste me @antonetakoci ne radio, Lian u shpreh se do vazhdoje serish te beje kenge te bukura….hahahaahahah @vesaluma @mcnradioalbania

A video posted by Producer,MCNRadio Program Dir. (@bigbastaofficial) on

Komento
Shperndaje