Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Prej një viti larg muzikës, mos ndoshta sapo zbuluam se Beatrix Ramosaj ka vendosur të ndryshojë profesion?

Prej një viti larg muzikës, mos ndoshta sapo zbuluam se Beatrix Ramosaj ka vendosur të ndryshojë profesion?
August 15
13:53 2018

Beatrix Ramosaj është një emër i njohur në tregun muzikor shqiptar dhe fansat e saj janë të shumtë. Mirëpo edhe pse njihet si këngëtare në profesion, Trixa siç e quajnë edhe ndryshe ka një vit që nuk ka publikuar këngë.

Projekti i fundit i saj ka qenë “Pa ndenjë” publikuar gushtin e kaluar, në klipin e së cilit këngëtarja shfaqet tejet seksi dhe provokuese.
Mirëpo aktualisht Beatrix nuk ka publikuar projekte të reja për publikun ama vëmendjen që ka dashur e ka marrë në një formë tjetër.

 

View this post on Instagram

 

High by the beach 🐚 Pic credit: @albanramosaj 🐠💙

A post shared by B E A T R I X (@beatrixramosaj) on

Nëse do i hidhni një sy profilit të saj në Instagram jemi të sigurt që do e ngatërroni me një modele. Që nga momenti që Beatrix ka nisur shoqërinë me Endrit Mërtirin, Elena Likën, Aurela Hoxhën Dorina Gegiçin etj ajo ka marrë tërësisht imazhin e një modeleje. Nuk e themi vetëm për mënyrën se si ajo pozon në foto, kurimin deri në detaje të look-ut të saj por edhe për format fizike. Nëse bën një krahasim me kohë më parë, Trixa dukshëm sot është më seksi, më provokuese, me staturën e një modeleje jo vetëm në Instagram por edhe në daljet e saj publike.

 

View this post on Instagram

 

My organs when I feed ‘em a salad leaf instead of a pizza slice for once.

A post shared by B E A T R I X (@beatrixramosaj) on

Vëllai i saj Albani ka pësuar po të njëjtin ndryshim edhe pse ka vazhduar të merret me muzikë e madje ka nisur edhe modelingun. Nga ana tjetër nuk do të ishte çudi nëse Trixës i ndryshohet mendja dhe vendos t’i përkushtohet apo të nisë një karrierë si modele. Duke e parë kohët e fundit le ta pranojmë se do e mbështesnim pasi dukshëm  profilin për t’u bërë e ka./Blitz.al/

 

View this post on Instagram

 

Senet kan ndryshu 🧚🏻‍♀️ #PaNdjenje Glam ♥️ @makeupbysuela ✨✨

A post shared by B E A T R I X (@beatrixramosaj) on

 

View this post on Instagram

 

Kjo eshte jeta plako , kshu eshte kur ske pare 💰 rron djath , shalqi 🍉 e xhiro me komardare 😜 @ermalmamaqiofficial

A post shared by B E A T R I X (@beatrixramosaj) on

 

View this post on Instagram

 

This crazy son of a beach 🌴🐚🐟 @endritmertiri 🍒🐙 | @fashionnova ✨ #fashionnova

A post shared by B E A T R I X (@beatrixramosaj) on

Komento
Shperndaje