Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Prapaskenat e VMA-së, çfarë ndodhi mes Rihanna-s dhe Drake

Prapaskenat e VMA-së, çfarë ndodhi mes Rihanna-s dhe Drake
August 30
14:02 2016

Drake i ka surprizuar të gjithë me deklaratën e tij në MTV Video Music Awards duke pranuar se e ka dashur Rihanna-n që në moshën 22-vjeçare. Të gjithë do të donin të shihnin një puthje “live” në ato momente, edhe pse rezultoi në një puthje të thjeshtë në faqe. Megjithatë, fansat në radhët e para pranë skenës kanë filmuar anën tjetër të asaj që u trasmetua në televizion.  Kjo nuk e ka ndalur Drake ti’ vazhdojë dedikimet e tij në rrjete sociale. Në një fotografi të postuar në orët e para të mëngjesit ai shkruan: “Ti ke ndikuar kaq shumë  në jetën tonë në mënyrën më të mirë të mundshme”.

Drake gjithashtu ka takuar familjarët e Rihanna-s dhe në një postim në Snapchat këngëtarja ka shkruar se gjërat bëhen akoma më serioze kur takohesh me familjarët.  Çfarë duhet të kuptojmë nga e gjithë kjo histori “jemi dhe s’jemi”? Shpresojmë që shumë shpejt të dy yjet e muzikës ta pranojnë ose mohojnë pasi lidhja e tyre aktualisht është një nga historitë më të komentuara në showbizz./Blitz.al/

#PressPlay #Rihanna was like boy don’t mess up my makeup ? via: @Kaylorray

A video posted by The Shade Room (@theshaderoom) on

❤️ #Rihanna #Snapchat #VMAs 08/29/16

A video posted by ?Rihanna on Snapchat? (@rihonsnap) on

❤️ #Rihanna #Snapchat #VMAs 08/29/16

A video posted by ?Rihanna on Snapchat? (@rihonsnap) on

You know things are getting serious when you meet the family. Lol #Snapchat #Rihanna #VMAs 08/29/16

A video posted by ?Rihanna on Snapchat? (@rihonsnap) on

Komento
Shperndaje