Blitz

 Breaking News

Pra, Vin Veli pranon hapur se ka tradhëtuar partneren!

Pra, Vin Veli pranon hapur se ka tradhëtuar partneren!
January 25
15:05 2020

Vini Vini, Vin Veli i jetës së natës i cili u bë kryefjala e mediave pak kohë më parë pas ndarjes nga Bora Zemani, ka qenë i ftuar në “Glamour Zone”, me Ester Bylykyn në Ora Televizion.

I pyetur nga moderatorja nëse ka tradhtuar ndonjëherë në jetë, ai përgjigjet me po dhe se të gjithë tradhëtojnë.
Ester Bylyku: A ke tradhtuar ndonjëherë?
Vin Veli: Kam tradhtuar dikur, në lidhjen time të dytë ndoshta.
Ester Bylyku: Të kapi partneria?
Vin Veli: Jo, nuk e di nëse e di apo jo, se tashi do ngatërrohen me njëra-tjetrën (qesh).  E them që kam tradhtuar dhe shumë njerëz tradhëtojnë.

Share