Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Pra, sapo shpallëm bashkëshortin më të mirë në botë dhe ai është Jay Z!

Pra, sapo shpallëm bashkëshortin më të mirë në botë dhe ai është Jay Z!
May 01
08:10 2017

Çfarë bashkëshorti dhe baba i mrekullueshëm!

Gjatë një ndeshjeje në Los Angeles, ku Beyonce dhe Jay Z kanë qenë në publik, kamera i ka fokusuar disa herë kur ata janë shfaqur mjaft të dashuruar me njëri-tjetrin.

Ajo çka bie në sy menjëherë është kujdesi që Jay Z shfaq ndaj gruas së tij dhe hera-herës i prek barkun dhe e ledhaton, ndërkohë që i shihet një e qeshur e madhe në fytyrë.

Blue Ivy duket se ka qëndruar në shtëpi, ndërkohë që çifti ka kaluar pak kohë vetëm (edhe me binjakët në barkun e Beyonce-s, sigurisht) dhe ka shijuar një ditë si të ishin dy të rinj që njihen dhe dashurohen. /Blitz.al/

 

Komento
Shperndaje