Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Post ditëlindja, Enca merr një puthje nga një mashkull

Post ditëlindja, Enca merr një puthje nga një mashkull
October 20
20:07 2016

Enca Haxhia duket se ka marrë një puthje nga një mashkull anonim. Në Snapchat, këngëtarja ka postuar një foto duke u puthur në buzë nga një mashkull misterioz. Nuk e dimë nëse djaloshi është real apo ndonjë statujë dylli, por si gjithnjë Enca vdes të provokojë me fotot në rrjetet sociale. Kjo puthje, mesa duket, ka qenë një tjetër dhuratë për të për ditëlindje./Blitz.al

image

Komento
Shperndaje