Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Portalet që gënjyen më 1 prill

April 01
14:38 2016

Dita e gënjeshtrave i lejon të gjithë të bëjnë pak shaka me atë që ndodh përreth, madje edhe mediat që detyrën kryesore kanë atë të informimit. Sot një pjesë e tyre kanë publikuar lajme të rreme për të uruar 1 prillin, ditën e gënjeshtrave. Lajmi që i bëri shqiptarët me zemër, sidomos ata që harruan se sot ishte data 1 prill, ishte ai i Kombëtares Shqiptare që do të tërhiqej nga Kampionati Europian. Për më tepër, shfletoni galerinë!

 

Shperndaje