Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Poni, një mama krenare, publikon për herë të parë foton e djalit

Poni, një mama krenare, publikon për herë të parë foton e djalit
October 31
18:33 2016

Prej pak kohësh, këngëtarja e njohur Poni i është bashkuar Instagram-it.

Ajo është shumë e rezervuar për jetën e saj private, madje nuk i pëlqen të ekspozohet tepër në rrjetet sociale.

Sot ajo ka postuar për herë të parë një foto të djalit të saj, Frenkit, në Instagram. Fotoja e vetme e të voglit në rrjetet sociale është me maskë Halloween-i, pasi  Poni nuk e ka nxjerrë asnjëherë atë me fytyrë.

Nëpërmjet kësaj fotoje, këngëtarja uron festën e Halloween-it dhe shkruan se është një mama krenare./Blitz.al/

poni

Shperndaje