Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Poni na prezanton me njeriun që do shumë…

Poni na prezanton me njeriun që do shumë…
November 02
16:47 2016

Këngëtarja e muzikës popullore, Poni, është një nga artistet më të dashura të skenës shqiptare. Ajo ka postuar pak minuta më parë një foto nga koha e liceut, ku duket se nuk ka ndryshuar shumë me Ponin, mamin e Frenkit.

Në këtë foto-kolazh ajo na prezanton gjithashtu edhe me babanë e saj, i cili, siç shkruan vlonjatja simpatike, e ka ndihmuar të realizojë ëndrrat e saj.

“E dua këtë njeri që më ndihmoi të ndjek ëndrrën time. Është babai im”, – shkruan Poni në këtë foto. Këngëtarja pritet të publikojë së shpejti një projekt të ri muzikor./Blitz.al

Komento
Shperndaje