Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Politikani i njohur amerikan bën “selfie” me Joleza Kokën

Politikani i njohur amerikan bën “selfie” me Joleza Kokën
October 30
11:04 2016

Ish-kryetarja e FRESSH-it, Joleza Koka, e cila u përfol për deklaratat e saj teksa ishte ende kryetare e Forumit Rinor Socialist Shqiptar, duket se po ndjek nga afër zhvillimet elektorale në SHBA, ku kanë mbetur edhe pak ditë deri në zgjedhjen e presidentit të ardhshëm.

Në postimet e fundit të saj në Instagram shihet se Joleza ka bërë “selfie” me zëvendëspresidentin amerikan Joe Biden, në Las Vegas, Nevada.

“Kur zëvendëspresidenti ofrohet për një “selfie”, ju thjesht i jepni atij telefonin”, – shkruan Joleza bashkangjitur një prej postimeve. /Blitz.al/

joleza1

joleza2

Komento
Etiketimet
Shperndaje