Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Polici ndalon në rrugë Jessica Alba-n për një surprizë më shumë se të këndshme!

Polici ndalon në rrugë Jessica Alba-n për një surprizë më shumë se të këndshme!
January 18
11:53 2017

E preferoni Jessica Alba-n? Me shumë mundësi po! Ajo është një nga personazhet më të ëmbla të showbiz-it të huaj dhe gjithmonë ka pasur marrëdhënie shumë të mira me fansat e saj.

Vetëm pak ditë më parë, një polic e ka ndaluar aktoren dhe sigurisht që në fillim ajo është trembur disi. Por në fakt polici e ka ndaluar sepse ishte një ndër fansat e saj më të mëdhenj dhe madje kishte portretin e saj të pikturuar në formë tatuazhi në krah.

jessica-alba-tattoo-zoom-c55355ea-70f8-4c16-9156-bb49c03b1a6a

jessica-alba-zoom-f35fea84-ff90-4794-88f1-e910e82016b7

Jessica Alba e ka shpërndarë këtë moment në Instagram: “Ky ka qenë një nga momentet më të paimagjinueshme për mua! Ky oficer policie thjesht më ndaloi për të më thënë se kishte fytyrën time në krah. Sa bukur!” – ka shprehur ajo emocionet e saj të sinqerta. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje