Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Po që na paska marrë malli ta shohim Rezarta Shkurtën kështu?

Po që na paska marrë malli ta shohim Rezarta Shkurtën kështu?
September 21
18:46 2017

E kemi parë të pozicinuar në shumë profile, në atë të piktores, miss-it, fotografes,  këngëtares dhe së fundmi atë të një ‘bizneswoman’, ku në kompaninë e saj ‘Hera’,  Rezarta realizon sete fotografish profesionale për fëmijë dhe nënat shtatëzëna.

Përsa i përket muzikës Rezi ka lançuar një vit më parë këngën ‘Gjysma ime’, por kemi vëmë re se Rezartës i  mungojnë shumë edhe projektet e saj të vjetra, ku përmes Instagramit na rikujton pikërisht këngën e saj të parë ‘ Të dielave’. Biondja seksia ka qenë vetëm 18 vjeçe në këtë bashkëpunim me kompozitorin, Darko Dimitrov.

 

Shpresojmë që bukuroshes  bionde nostalgjia e sotme ti japë një shtysë për ndonjë projekt të ri dhe pse një tjetër me Dimitrov i cili kohët e fundit shënoi në shenjë me projektin “Nëntori”, të këngëtares Arilena Ara. /blitz.al/

 

Komento
Shperndaje