Blitz

 Breaking News

Po ju çfarë shikoni në këtë foto të Çiljetës?

Po ju çfarë shikoni në këtë foto të Çiljetës?
August 15
19:30 2016

“E dashuroj modelin tim të ri të flokëve. Bëj ç’bëj, te floku i shkurtër përfundoj. Këtë herë model kapelon ose “tas”, si i kemi pas thënë dikur”.

Këtë shkruan Çiljeta Xhilaga krah fotos së publikuar pak më parë në profilin e saj në Instagram. Ajo shprehet e lumtur për modelin e ri të flokëve shumë të shkurtër, për të cilin është kujdesur e ëma.

Në fakt, flokët janë të fundit që bien në sy, kur gjithë vëmendjen e marrin format seksi të trupit. Çfarë ka dashur Çiljeta të tregojë në të vërtetë në këtë fotografi?

Më shumë se modeli i ri del në pah kurrizi krejtësisht i zbuluar dhe… të pasmet!

Po ju, çfarë shikoni te kjo foto? /Blitz.al/

Tags
Share