Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

“Plas bombën” Einxhel Shkira: Bekim Balaj?! Nuk e njoh…

“Plas bombën” Einxhel Shkira: Bekim Balaj?! Nuk e njoh…
April 23
08:17 2017

Einxhel Shkira është një nga vajzat më seksi dhe më të komentuara në shoëbizin shqiptar. Përsa i përket çështjeve të dashurisë, emri i saj gjithmonë lakohet pranë atij të futbollistit të Kombëtares Bekim Balaj me të cilin thuhet se bukuroshja ka pasur një histori dashurie e që më pas përfundoi dhe ky i fundit u lidh me moderatoren kosovare Elita Rudi. Por asgjë nuk zgjati edhe me të pasi kjo e fundit sot është në një marrëdhënie të ngrohtë me reperin Gjiko.

“Thumb” i Aulonës dhe Fatmës ka qenë prezent në një event ku është pyetur edhe Einxheli lidhur me futbollistët e preferuar. Ngacmuar nga gazetari lidhur me emrin e Bekim Balaj kjo e fundit ka bërë një reagim shumë të çuditshëm. “Bekim Balaj? Nuk e njoh” ka thënë ajo duke na habitur të gjithëve me këtë përgjigje kaq indiferente. Siç duket raportet e tyre nuk kanë mbetur aspak të mira. /Blirz.al/

Komento
Shperndaje