Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Pink ka një mesazh për nënat e reja: “Duajeni veten mos u fiksoni me peshën”

Pink ka një mesazh për nënat e reja: “Duajeni veten mos u fiksoni me peshën”
April 02
10:34 2017

Pink është duke u përpjekur që të rikthehet në format e mëparshme pas lindjes së djalit të saj.  Ylli i muzikës pop ka publikuar në Instagram një foto në palestër dhe bashkangjitur me të ka një mesazh për të gjithë nënat e reja.

Pink tregon se ajo është e shëndoshë por përsëri nuk ndihet e tillë. Më pas ajo shton:

“E vetmja gjë që unë ndjej është vetja ime. Qëndroni larg peshores zonja”.

Këngëtarja ka treguar se pak javë pas lindjes ajo nuk kishte humbur peshë por përsëri ishte diçka normale dhe nuk duhej të shqetësohej./Blitz.al/

Shperndaje