Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Edhe Britney Spears e djallos me photoshop-in. Kjo foto flet vet

Edhe  Britney Spears e djallos me photoshop-in. Kjo foto flet vet
March 22
16:06 2016

Britney Spears e kaloi fundjavën  duke u relaksuar në pishinë, për të festuar ditën e parë të pranverës. Ajo u kujtoi të gjithëve se bikinit e adoleshencës janë në modë.

Por fotot e Spears, shtrirë në pishinë duke shijuar rrezet e diellit, nuk janë aq natyrale.

Poshtë belit të këngëtares, ku normalisht duhej të ishte bordi i pishinës, nuk ka asgjë. Vallë ku shkoi?

Këtu na vjen në ndihmë ideja se Britney ka përdorur photoshop. Fundja, nuk është e vetmja.

Photoshop ‘tradhëton’ Britney Spears

Etiketimet
Shperndaje