Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Pharell Williams së shpejti baba për herë të dytë

Pharell Williams së shpejti baba për herë të dytë
September 23
20:01 2016

Këngëtari i njohur dhe bashkëshortja e tij Helen Lasichanh janë duke pritur fëmijën e dytë, një dëshirë e tyre e shprehur shpesh nga Williams në intervista.

Në vitin 2008 çifti solli në jetë djalin Rocket Man Williams.

Çifti është shfaqur mbrëmjen e së enjtes në festën e “Chanel”, ku dukej qartë barku i rrumbullakosur i Helen Lasichanh. Gjinia e foshnjës ende nuk është zbuluar.

Williams dhe Lasichanh janë martuar në vitin 2013./Blitz.al/

Shperndaje