Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Pesë rastet kur Bruno Mars është veshur kokë e këmbë me “Versace”

Pesë rastet kur Bruno Mars është veshur kokë e këmbë me “Versace”
October 31
18:03 2016

Bruno Mars e tërhoqi vëmendjen e Donatella Versaçes në vitin 2012, kur ai performoi në “Met Gala”. “Rashë në dashuri me të. Ai është një vullkan në skenë, shumë energjik dhe mbi të gjitha shumë natyral”, – ka thënë stilistja në një intervistë për “Billboard” një vit më pas.

Dhe duket se afeksioni ishte i dyanshëm pasi edhe këngëtari që pas asaj kohe është veshur vetëm me brandin italian.

Ja pesë rastet kur veshjet “Versace” i kanë “bërtitur” në trup këngëtarit të njohur./Blitz.al

Superbowl

MTV VMA 2015, kur fitoi edhe çmimin “Best Male”

Në videon e tij të fundit, jo vetëm Mars por i gjithë ekipi i tij është veshur me “Versace”.

Në promovimin e këngës “24K Magic”

Pak kohë më parë, Mars ka treguar edhe bizhun e tij të preferuar, që sigurisht ishte “Versace”.

A photo posted by Bruno Mars (@brunomars) on

Komento
Shperndaje