Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Personazhet publik flasin për problemet e tyre mendore…

May 19
18:05 2016

Cara Delevingne

Cara Delevingne
Picture 1 of 10

Modelja ka folur për luftën e saj me depresionin. Ajo thotë se ka qenë afër vetvrasjes pasi ndjehej vetëm dhe nuk donte të jetonte më. Vdekja i dukej zgjedhja më e mirë.

Shumë personazhe si Cara Delevingne, Miley Cyrus, Demi Lovato, Lady Gaga kanë patur probleme me shëndetin mendor. Ata kanë marrë guximin dhe kanë vendosur të ndajnë eksperiencat e tyre me publikun dhe fansat. Shfletoni galerinë për të parë se cilët kanë qenë personazhet dhe cfarë kanë thënë ata për sulmet e depresionit.

Komento
Etiketimet
Shperndaje