Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Personazhet e veshur më mirë në “Grammy Awards 2019!”

Personazhet e veshur më mirë në “Grammy Awards 2019!”
February 11
10:24 2019

Mbrëmjen e djeshme është zhvilluar ndarja e çmimeve “Grammy Awards 2019”. Gjatë parakalimit në tapetin e kuq, personazhet e njohur janë komentuar për veshjet e tyre të mira ose të tmerrshme. Por mes personazheve të veshur më mirë kanë qenë edhe dua Lipa dhe Bebe Rexha.

Eonline ka zgjedhur disa prej personazheve të njohur të cilët janë veshur më mirë:

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez, 2019 Grammys, 2019 Grammy Awards, Red Carpet Fashions

Miguel

Miguel, 2019 Grammys, 2019 Grammy Awards, Red Carpet

Anna Kendrick

Anna Kendrick, 2019 Grammys, 2019 Grammy Awards, Red Carpet Fashions

Lady Gaga

Lady Gaga, 2019 Grammys, 2019 Grammy Awards, Red Carpet Fashions

Jada Pinkett Smith

 

Jada Pinkett Smith, 2019 Grammys, 2019 Grammy Awards, Red Carpet Fashions

Zedd

Zedd, 2019 Grammys, 2019 Grammy Awards, Red Carpet Fashions

Alicia Keys

Alicia Keys, 2019 Grammys, 2019 Grammy Awards, Red Carpet Fashions

Dua Lipa

Due Lipa, 2019 Grammys, 2019 Grammy Awards, Red Carpet Fashions

Shawn Mendes

Shawn Mendes, 2019 Grammys, 2019 Grammy Awards, Red Carpet Fashions

Bebe Rexha

Bebe Rexha, 2019 Grammy Awards

Miley Cyrus

 

Miley Cyrus, 2019 Grammys, 2019 Grammy Awards, Red Carpet Fashions

Camila Cabello

Camila Cabello, 2019 Grammys, 2019 Grammy Awards, Red Carpet Fashions

Keslea Ballerini

Kelsea Ballerini, 2019 Grammys, 2019 Grammy Awards, Red Carpet Fashions

Komento
Shperndaje