Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Personazhe të famshëm që kanë lindur fëmijë pas të 40-ve

May 08
15:10 2016

Këtë javë u konfirmua se Janet Jackson është shtatzënë dhe është në pritje të një vajze, vetëm dy javë para ditëlindjes së saj të 50-të.  Jackson nuk është e vetmja e famshme që do të “vizitohet nga lejleku” pas të 40-ve. Më lart do t’ju tregojmë 10 personazhe të famshëm që u kanë dhënë jetë fëmijëve pasi kanë kaluar moshën 40-vjeçare.

Etiketimet
Shperndaje