Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Përse Selena Gomez nuk ndodhet në festën e 4 korrikut të Taylor Swift?

Përse Selena Gomez nuk ndodhet në festën e 4 korrikut të Taylor Swift?
July 04
23:08 2016

Këtë të hënë në Rhode Island, Blake Lively, Cara Delevigne, Gigi Hadid, Tom Hiddleston e shumë personazhe të tjera janë duke festuar mes miqsh në një plazh turistik në Taymerica resort i kthyer në gati një shtëpi e dytë për Taylor Swift. Mirëpo nga e gjithë kjo, vihet re mungesa e këngëtares Selena Gomez, njëra nga mikeshat më të mira të Swift. Gomez aktualisht është me mijëra milje larg duke performuar në Arizona me turin e saj. Ndoshta Selena mund ti dhuronte vetes mundësinë, të merrte avionin dhe të shkonte në ishullin ku Swift dhe të tjerët po festojnë por ajo ka zgjedhur që këtë 4 korrik ta festojë në shkretëtirë.

Ajo e ka kaluar kohën e lirë me miqtë e saj, pjesë e kastit të turit Revival në Arizona. Selena do të performojë nesër më 5 korrik në Phoenix.

 

 

Dirty

A photo posted by Amy Rosoff Davis (@amyrosoffdavis) on

ATV in AZ

A photo posted by Sam Lopez (@sam._lopez) on

Selena in @franciaraisa’s snapchat! ? she’s spending the Fourth of July in Arizona!

A video posted by Selena Gomez Updates ⭐️ (@selenamgomezfanss) on

Komento
Shperndaje