Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Përse ndjekësit thjesht nuk munden ta pranojnë këtë look të Justin Bieber?

Përse ndjekësit thjesht nuk munden ta pranojnë këtë look të Justin Bieber?
July 07
13:13 2018

Justin Biber dhe Hailey Baldwin janë kryefjala e mediave në të gjithë botën, kjo për shkak të lidhjes së tyre e cila është një nga ngjarjet më të komentuara.

Të enjten çifti është fotografuar në rrugët New York por më tepër se kurioziteti për ti parë bashkë ajo që ka tërhequr vëmendjen është veshja e këngëtarit të njohur.

Bieber kishte zgjedhur të vishte në shëtitjen e tij një palë pantofla të cilat zakonisht mbahen në dhomat e hotelit, ose për të shkuar në tualet.

Bëhet fjalë për këto pantofla që shihni në foto , pa thembra dhe në ngjyrë të bardhë të cilat është disi e vështirë ti mendosh si të përshtatshme për të ecur në rrugë. Po ju si e gjykoni? /Blitz.al/

 

Komento
Shperndaje