Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Përse Irina i mban mëri Bradley Cooper-it?

July 11
10:11 2016

Çfarë gabimi ka bërë Bradley Cooper?

Çifti ndjekur turneun e Wimbledon-it dhe më herët janë parë shumë të afërt me njëri-tjetrin, duke e shfaqur dashurinë haptas në publik. Por të dielën  diçka ka ndodhur mes tyre pasi Irina dukej shumë e largët nga i dashuri i saj edhe pasi ai përpiqej ta sillte në humor. Një moment madje mund të themi se asaj i ka rrëshqitur një lot ndërkohë që Cooper por përpiqej të justifikohej. Çifti ka mbajtur një heshtje guri gjatë gjithë lojës, por në fund duket se situata u rregullua paksa pasi të dy filluan të qeshnin.

Shperndaje